درباره ما

فراگامان هزاره سوم

وارد کننده افزودنی های خوراک دام، طیور و آبزیان

شرکت فراگامان هزاره سوم با هدف فعالیت در زمینه کلیه امور مرتبط به دام، طیور و آبزیان اعم از تهیه و توزیع، خرید و فروش مکمل ها، کنسانتره های دامی، طیوری و آبزیان، همچنین افزودنی های غذایی، داروهای دامی و سموم کشاورزی و دفع آفات و انگل ها از جمله واحدهاي فعال و پيشتاز مي باشد كه فعاليت خود را از سال 1386 توسط نیروهای متخصص و فعال آغاز نموده است.

این شرکت در کنار عرضه محصولات غذایی دام، طیور و آبزیان، ضد عفونی کننده ها و انواع اسید امینه ها را با کیفیت بالا و قیمت رقابتی به مشتریان خود ارائه می نماید.

هدف موسسان این شرکت عرضه محصولاتی بر پایه اصول علمی می باشد و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند . کلیه محصولات عرضه شده در این شرکت توسط آزمایشگاه های معتبر آنالیز شده و با تکیه بر این پشتوانه محصولات خود را در این صنعت عرضه می نماید.

شرکت فراگامان هزاره سوم دانش فنی، نوآوری، شبکه توزیع گسترده و تکریم مشتری را به عنوان تعهد خویش سرلوحه کار خود قرار داده است و  همواره در تهیه و توزیع محصولات جديد پويا بوده و در راستاي ايجاد تحول در صنعت دام و طيور كشور اقدام به واردات محصولات با كيفيت از شركت هاي معتبر دنيا می نماید. این شرکت هر ساله جهت رفاه حال مشتريان و استفاده بهينه از مكمل هاي غذايي محصولي جديد به صنعت دامپروري و مرغداري ارائه مي نمايد.